תהליך של ניקיון דירות

תהליך של ניקיון דירות

תהליך של ניקיון דירות
תהליך של ניקיון דירות

כולנו אוהבים סדר וניקיון. מי מאתנו לא אוהב להיכנס לדירה מצוחצחת ורעננה? כשחושבים על ניקיון דירות צריך לקחת בחשבון שמדובר בנושא עמוס באלמנטים שיש להתחשב בהם ויכולים להשפיע על סדר היום והזמן היקר שלנו. כולנו רוצים לגור בדירה נקיה, מאורגנת ומסודרת ובמיוחד בסוף כל יום כשאנו חוזרים מהעבודה הביתה או מתכוננים לסוף שבוע. מן הסתם, תהליך הניקיון יהיה שונה לחלוטין בין בית לבית בהתאם לגודל הבית, תכולת הבית, סידור פנימי ואמצעי ניקוי שונים. לכן, מי שמעוניין לבצע תכנית ניקיון מיטיבה שלא תתיש אותנו מצד אחד אך מצד שני תהיה ברמה גבוהה, צריך לשקול את צעדיו בקפידה.

מה כולל תהליך של ניקיון הדירה?

בראש ובראשונה חושבים על איכות הניקוי. יש ניקוי קל ומהיר יום-יומי, ויש ניקיון דירות כבד ויסודי שמתאים לתקופות ניקוי האביב ולקראת פסח. בניקוי קל חושבים על העברת סמרטוט רצפה רטוב, ניגוב מקומות בסיסיים ביותר ובעיקר במטבח. אם יש ילדים, מהר מאוד מגלים שצריך לנקות בתכיפות גדולה יותר ובצורה אינטנסיבית יותר. כיוון שבניקוי יומיומי אנחנו לא רוצים לטרוח ולבזבז זמן רב בדברים שמתלכלכים במהירות, נבחר רק את המקומות הקריטיים עבורנו וכמה זמן ייקח לנו לעשות כל חלק.

אלמנטים נוספים של הניקוי

הרבה אנשים לא רוצים לשבור את הגב בהעברת ספונג'ה ובקרצוף חדרים, ולכן הם פונים אל חברות ניקיון דירות מקצועיות. על פי רוב, חברות ניקיון גובות בין 50- 100 שקלים לשעת עבודה, ובחברות שמשקיעות במיוחד בניקוי יסודי ונמרץ, ייתכן אף יותר מזה. הזמנת חברה חיצונית נפוצה במיוחד עבור אנשים בעלי שטח פנים די גדול כמו צמודי קרקע, ולרוב הם בעלי אמצעים ולכן לא יהיה להם אכפת להזמין חברת ניקוי בתשלום. למי שיש שטח דירה קטן יותר ורוצה על הדרך לנצל את המאמץ לפעילות גופנית, ימצא שזה יכול להיות זמן איכות מעולה.

כפתור נגישות פתוח