הסתבכתם בפלילים? כך תבחרו עורך דין פלילי טוב

הסתבכתם בפלילים? כך תבחרו עורך דין פלילי טוב

עבירה פלילית היא מסוג העבירות החמורות והקשות ביותר שבגינן יושבים בדרך כלל לתקופת מאסר שנמדדת בהתאם לסוג העבירה. עבירות אלו יכולות להיות עבירות סמים, אלימות, רצח ואפילו עבירות מיסוי. מדובר בעבירה לא פשוטה כלל שחשוב להצטייד בעורך דין פלילי איכותי וטוב. גם עבור הפחתת העונש וגם עבור ניקוי תיק במקרים מסוימים.

עבירות סמים:

עבירות סמים יכולות להיות רבות ומגוונות. אלה יכולות להוות עבירה פלילי "קלה" אשר בגינה מקבלים קנס ואזהרה לכל היותר והן יכולות להגיע גם לעבירות כבדות וקשות בהרבה שיכולות לגרור שינוי חיים מהותי ושנות מאסר רבות וארוכות. כל מקרה לגופו ובכל מקרה יש להיעזר בעו"ד פלילי מקצועי ומנוסה במקרים כאלה ואחרים. במקרים מסוימים תיקים פליליים בתחום זה יכולים להיסגר ללא הרשעה בפלילי או בהסדר שכולל את ניקוי וסגירת התיק. חשוב להבין כי יש אנשים נורמטיביים לחלוטין שלעתים נקלעו לעסקאות כאלה ואחרות עבור עצמם או עבור אחרים ואין להם היסטוריה פלילית שיכולה להעיד על היותם עבריינים או כאלה שאין להחזירם לתלם מה שנקרא.

עבירות מין:

עבירות מין הן מהעבירות הקשות ביותר. יש אנשים שבאמת עוברים עבירות מין חמורות ואחרים שנאשמו בעבירת מין כאשר הם לא היו אשמים או שהוטעו בכוונה תחילה על ידי הצד השני בניסיון לסחוט ממנו כסף או רכוש. בהתאם לסוג המקרה שלכם תצטרכו לשכור עורך דין פלילי עם ניסיון רב והכרת החוקים השונים בנושא עבירות מין. הירגעו, נשמו עמוק ותארו לאורך הדין את הסיפור והסיטואציה באופן הברור ביותר. יחד תנסו להגיע להבנה כיצד ניצן להפריך את ההאשמה ולנקות את שמכם.

עבירות אלימות:

גם כן מסוג העבירות הקשות ביותר בתחום הפלילים. יש עבירות "קלות" יותר ויש עבירות חמורות מאוד שמגיעות עד לרמה של אונס ורצח כאשר אלה יכולות להוביל למאסר ארוך טווח. יש עבירות קלות כמו איום או תקיפה קלה בשל סכסוך פרטי מסוג מסוים שמובילים בדרך כלל לסגירה בהסדרים מותנים ללא רישום פלילי אולם ישנן עבירות חמורות יותר שכבר מובילות לנסיבות מחמירות מאוד שיהיה קשה לרכך אותן. במקרה כזה או אחר כדאי להיוועץ עם עורך דין פלילי מוסמך בתחום שילווה אתכם בתהליך. לעתים גם אנשים נורמטיביים לחלוטין נקלעים לאירועים אלימים ולכן חשוב להגיע לחקר האמת ולבחון כל תיק לגופו.

לסיכום; עבירות בעלות רישום פלילי יכולות להיות עבירות קלות יחסית שמסתיימות בקנס או הסדר מסוים ויכולות להגיע גם לעבירות ברמה הקשה והחמורה ביותר המובילה לענישה חמורה שיכולה להרוס את חיי האדם לחלוטין. אתם בהחלט רוצים עו"ד מוסמך ומקצועי עם התמחות בפלילים לצידכם כדי להתמודד עם התיק. במקרים שונים ניתן יהיה גם למחוק רישום פלילי ולכן גם במקרה כזה כדאי יהיה לפנות לעו"ד מקצועי בתחום.

כפתור נגישות פתוח