למה חשוב לקנות משדר למכירה?

למה חשוב לקנות משדר למכירה?

מחפשים משרד להשקיע בו את כספכם? שוק הנדל"ן מלא משרדים לקנייה שנמצאים כולם במרחק טלפון אחד מכם, ועדיין כאשר אתם מחפשים משרד למכירה שיכול להיות הנכס הטוב ביותר עבורכם להשקיע בו את כספכם, המרחק הופך להיות גדול הרבה יותר ממרחק של להרים טלפון אחד. השאלה היא האם אתם יודעים לעבור את המרחק הזה בעצמכם או שכדאי שלצידכם יעמוד איש מקצוע המתמחה בתחום של השקעות נדל"ן בכלל ונדל"ן מסחרי בפרט.

 

מה כל כך מסובך ברכישת משרד להשקעה?

אתם נכנסים ללוח נכסי נדל"ן ואתם מוצאים לפחות 30 משרדים לקנייה, המפורסמים באזור שבו אתם מעוניינים להשקיע. כמה מתוך אותם 30 נכסים יכולים להפיק לכם רווח? כמה רווח יכול כל אחד להפיק? איזה מהם עלול להפוך להשקעה שגרמה לכם להפסד הגדול ביותר עד כה? כשמביטים על הדברים בצורה כזאת, אפשר להבין מדוע מציאת משרד למכירה היא משימה כל כך קשה כאשר מדובר בהשקעה שמטרתה לייצר רווח בטווח הזמן הנראה לעין.

ואחרי שהבהרנו את זה, איך בדיוק לוקחים את כל אותם 30 נכסים ובוחרים את הנכס המתאים ביותר? ובכן, ייתכן מאוד שאף אחד מאותם הנכסים אינו נכס מתאים להשקעה וייתכן שישנם יותר מנכס אחד שיכולים להוות השקעה פוטנציאלית טובה. אף אחד אינו מתיימר לומר לכם מראש מהו הנכס הטוב ביותר מבין כל האפשרויות ואף אחד לא מתיימר לתת לכם הערכה וודאית במאה אחוז, אבל בתהליך של בחירת הזדמנויות השקעה בהחלט חשובה היכולת לסנן נכסים במהירות, לא להתעכב על נכסים שאינם ראויים ולא להתעלם מנכסים שאולי אינם נראים אטרקטיביים במבט ראשון.

 

תהליך מקצועי שחשוב להשאיר לאנשי מקצוע

כדי למצוא משרדים לקנייה כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ללוח נכסי נדל"ן למכירה. את זה יכול לעשות כל נער גם אם אין לו שמץ של מושג בעולם הנדל"ן. כדי למצוא משרד למכירה שגם יכול לייצר לכם את התשואה הראויה על הכסף שלכם ולאפשר לכם לעשות זאת ברמת הסיכון הנמוכה ביותר שלה אפשר לצפות בשוק הנוכחי, לשם כך נדרש כבר איש מקצוע שחי את התחום באופן יומיומי, שיודע לנתח את השוק בצורה חכמה ושיודע לבצע אנליזות מורכבות של נכסי נדל"ן על מנת להעריך בצורה מהימנה את פוטנציאל התשואה והסיכון שלהם. גם אם זה כרוך בעמלה מסוימת, גם אם זה כרוך בחלוקת רווחים, ללא ספק זאת האופציה שתפיק לכם את הרווח הגדול ביותר וכנראה גם תציל אתכם מהפסד מיותר.

כפתור נגישות פתוח