המרת קלטות וידאו לפורמט דיגיטלי

המרת קלטות וידאו לפורמט דיגיטלי

כמעט בכל בית בישראל, אפשר למצוא ארגז קטן, ובו עשרות קלטות וידאו ישנות. בחלקן שמורים סרטים ישנם שהקלטנו מהערוץ הראשון ביום שישי בערב, אבל בחלקן שמורים גם מיטב הזיכרונות שלנו, הרגעים היפים שחשבנו אז שנכון לתעד ולשמור לנצח, וכעת מוצאים את עצמם זרוקים היכן שהוא בבוידעם ללא תכלית וללא תועלת. את כל זה אפשר לשנות עם שירות אחד חדש שמאפשר לכם להמיר בתוך זמן קצר את כל קלטות הווידאו שלכם לקבצים דיגיטליים ממש כמו הסרטונים שבהם אתם צופים כיום בפייסבוק, באינטרנט או על גבי המחשב. שירות המרת קלטות וידאו הוא שירות מקצועי, הדורש מכשור מתאים בכדי להבטיח מקסימום איכות במינימום זמן המרה, ואם תבחרו נכון את ספק השירות, תוכלו להבטיח שימור של איכות הווידאו ואפילו השבחה של איכות המקור.

כיצד מתבצעת המרת קלטות וידאו?

המרת קלטות וידאו מתחילה בהכנת הקלטות ווידוא שהן במצב תקין. אבק שהצטבר לאורך השנים עלול לגרום לתקיעת הקלטת ואף לקריעת הסרט. לאחר שהקלטת מוכנה לתהליך ההמרה, היא מוכנת למכשיר מיוחד, המבצע המרה של תוכן הסרט לקובץ דיגיטלי בתוך זמן קצר. תהליך זה מבוסס על סריקת האותות האנלוגיים שמייצר סרט הווידאו, אל ביטים דיגיטליים הנשמרים כקובץ דיגיטלי על גבי זכרון נייד. בהתאם לכך, כאשר אתם מזמינים שירות המרת קלטות וידאו, אתם רוצים לברר בדיוק מה אתם מקבלים ומה נכלל בשירות, ואתם רוצים לוודא שאתם מזמינים את השירות מהגורם המקצועי המתאים.

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ומחירים של המרת קלטות וידאו, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ללחוץ כאן

המרה מול שכפול קלטות וידאו

המרת קלטות וידאו הוא תהליך המקצועי, שעושה שימוש במכשור מקצועי המיועד לכך. לכאורה, אם אתם גיקים של טכנולוגיה, תוכלו למצוא מתאמים וכבלים מיוחדים שאותם תוכלו לחבר בין מכשיר הווידאו שלכם, אם עוד יש לכם אחד כזה, ובין המחשב, ולבצע את ההמרה בעצמכם. בהנחה שיש לכם מכשיר ווידאו, ושאתם מוכנים להשקיע את כל הכסף והזמן ברכישת הציוד הנדרש, ההמרה עשויה לקחת לכם זמן רב, שכן לא מדובר באמת בהמרה, אלא בשכפול. ההבדל הוא ששכפול מתבצע בקצב הקרנת הסרטון, קרי כל המרה של קלטת וידאו עשויה לקחת לכם שעתיים עד שלוש שעות, בהתאם לסוג הקלטת. המרה לעומת זאת, מתבצעת בטכניקה מיוחדת המאפשרת המרה מלאה של כל הקלטת בתוך דקות ספורות.

כפתור נגישות פתוח