קרטונים למעבר דירה – עובי וגודל

קרטונים למעבר דירה – עובי וגודל

לא כל הדירה שלכם צריכה להיכנס אל תוך קרטונים, וישנם פריטים שכלל לא תצטרכו לארוז מעבר לעיטוף היקפי, ופריטים אחרים שתוכלו להעביר גם באמצעות שקי ניילון גדולים. יחד עם זאת, חלק גדול מהפריטים בבית, ראוי שתעבירו אותם כשהם ארוזים בקרטון, וליתר דיוק ארוזים באמצעות קרטונים למעבר דירה. הדגש הוא כמובן בסוג הקרטון, וקרטונים ייעודיים לצורך העברת דירה הם לא אותם קרטונים שאתם מוצאים במגרש החניה של הסופר מרקט השכונתי. לסוג הקרטון ולגודלו ישנה משמעות בכמה היבטים שונים, והיבטים אלה יכולים להשפיע הן על המצב בו יגיעו הפריטים השונים אל יעדם, והן על החוויה והמאמץ שתחוו במהלך התהליך של מעבר דירה.

סוגים שונים של קרטונים למעבר דירה

הסוגים השונים של קרטונים למעבר דירה, נבדלים זה מזה על בסיס מספר פרמטרים שהמרכזיים שבהם הם גודל הקרטון ועוביו. ייצור קופסאות קרטון מבוסס בדרך כלל על רעיון אחיד ופשוט: שני גיליונות נייר שביניהם מחיצת נייר בקיפול אקורדיון. מאחר ומדובר בנייר שעובר עיבוד מיוחד מעץ, ומאחר ועל גבי התוצר הסופי מיושם חומר דבק מיוחד, בשילוב עם השיטה שתיארנו לעיל, מתקבל קרטון חזק ועמיד, שניתן לשאת באמצעותו כמעט כל פריט ביתי. בהתאם לכך, ניתן לייצר קרטונים למעבר דירה בעוביים שונים על מנת להתאימם לסוגים שונים של פריטים, וניתן לייצר אותם בגדלים שונים ובממדים שונים של אורך, רוחב ועומק על מנת להגביל או להרחיב את פוטנציאל התכולה שלהם.

התאמת הקרטון לסוג הפריט

ככלל, כלל הזהב של אריזת פריטים בקופסאות קרטון אומר שלא משנה מה גודל הקרטון, משקל הקרטון הארוז יהיה דומה בין כלל הקרטונים. המשמעות היא שמשקלו של קרטון גדול ארוז יהיה כמשקלו של קרטון קטן ארוז, כך שהנשיאה וההובלה תהיינה קלות ובכלל אפשריות. כדי להמחיש את העניין, חשבו על קופסת קרטון אליה אתם מכניסים ספרי קריאה. בתוך קופסת קרטון סבירה ניתן להכניס עשרות ספרים, וזה נראה מאוד מסודר ומאוזן, אך כשמנסים להרים את הקרטון, מתברר שמשקלו רב מדי ולא ניתן להרימו. מנגד, קרטון גדול שבו ארוזים בגדים וקל מאוד להרימו, על אף גודלו. בהזמנת קרטונים למעבר דירה, כדאי לחשוב על סוגי הפריטים שאתם רוצים להוביל, ולהזמין את קופסאות קרטון בגדלים שונים, באופן שיאפשר לכם לארוז בצורה חכמה את כל סוגי הפריטים מבלי ליצור קרטונים כבדים מדי, שלא ניתן להרימם ללא מכשור עזר.

למידע נוסף על קרטונים למעבר דירה לחץ כאן

כפתור נגישות פתוח