סריקת תמונות
Uncategorized

האם המחיר של סריקת תמונות מצדיק את עצמו?

אם אתם בוחנים בימים אלה את האפשרות של סריקת תמונות וסריקת שקופיות עבור כל התמונות המודפסות והשקופיות שיושבות אצלכם בביודעם, מן הסתם נחשפתם כבר למספר מחירים בשוק, ואתם שואלים את עצמכם האם זה בכלל מוצדק, או שאולי כדאי לעשות את הכל באופן עצמאי באמצעות הסורק הביתי. ובכן, בכל תהליך תמחור של מוצר, ישנם שני מרכיבים: עלות ייצור המוצר והערך המסופק ללקוח. מחירו של מוצר לא יכול להיות נמוך מעלות הייצור שלו, שכן במקרה כזה יפסיד היצרן כסף. בהתאם לערך המסופק ללקוח, יכול היצרן להעלות את המחיר או להורידו על מנת לעודד כמה שיותר צרכנים לרכוש את המוצר. דברים אלה אינם שונים גם במקרה של סריקת תמונות.

מרכיב העלות בשירות סריקת תמונות

אם אתם חושבים על האפשרות של סריקת כלל התמונות והשקופיות שלכם באמצעות הסורק הביתי, כדאי שתיקחו בחשבון שבועות ואף חודשים ארוכים, בהם יהיה עליכם להיצמד לסורק על מנת להספיק לסרוק את כל התמונות. לעומת זאת, בבית עסק המספק שירות מקצועי של סריקת תמונות, מבוצעת הסריקה באמצעות מכשור מתקדם המבצע את הסריקה בצורה אוטומטית ובזמן קצר הרבה יותר. זוהי כמובן עדות לכך שעלות הסריקה היא נמוכה, אך רק אם מתעלמים מעלות המכשור עצמו ומעלות אחזקתו. מכונת סריקה כזו יכולה לעלות הרבה כסף, והיא דורשת תחזוקה רצופה והחלפת חלקי חילוף מעת לעת, ולאלה יש עלות משלהם. לכך יש להוסיף את כוח האדם שעוסק במלאכה, וזמנו עולה כסף.

לשירות סריקת תמונות לחץ כאן

מרכיב הערך של השירות

כאשר בוחנים את מרכיב הערך, הערך המסופק ללקוח הוא עצום – כלל התמונות מאז ומעולם, סרוקות לקבצים דיגיטליים השמורים על גבי זכרון נייד, ואשר ניתנים לשכפול, שיתוף עם חברים ובני משפחה, הקרנה על מסך ענק ושמירה לדורות הבאים. תמחור של ערך כזה היה מצדיק מחיר גבוה במיוחד, אלא שישנו גבול מסוים שצרכנים אינם מוכנים לעבור כאשר הם משלמים על הערך שהם מקבלים, וזהו בעצם המחיר שבו נעה רמת המחירים בשוק. על כך יש להוסיף את התחרות בין החברות השונות שמציעות שירות סריקת תמונות, והניסיון של כל אחת מהן למשוך אליה כמה שיותר לקוחות על פני המתחרים. בתנאים אלה, הולכים המחירים ויורדים לאורך זמן, ואתם כלקוחות נהנים מהתחרות. לכם עוד נותר להחליט כמובן האם זה שווה לכם, אבל לעשרות אלפי האנשים שכבר צרכו את השירות, אין כל ספק בתשובה.

לשירות סריקת שקופיות לחץ כאן

כפתור נגישות פתוח